| Opis izdelka - Model | HeartSine Samaritan PAD 500P s CPR advisorjem |
|---|---|
| Opis izdelka - Proizvajalec | HeartSine Technology Ltd., Belfast, United Kingdom |
| Opis izdelka - Splošno o defibrilatorju | Samaritan PAD 500P defibrillator with CPR Advisor |
| Opis izdelka - Na trgu od leta | 2009 |
| Opis izdelka - O defibrilatorju | Samaritan PAD 500P defibrillator with CPR Advisor |
| Opis izdelka - Delovanje | POLAVTOMATSKO |
| Opis izdelka - Uporabniki | Laiki, Zdravstveni delavci |
| Opis izdelka - Jezik | IZBIRA JEZIKA PO NARIČILU, SLO |
| Opis izdelka - Defibrilacija odraslih | DA |
| Opis izdelka - Defibrilacija otrok | DA |
| Opis izdelka - Dimenzije | 20cm x 18,4cm x 4,8cm |
| Opis izdelka - Teža | 1,1 kg |
| Opis izdelka - Število gumbov | 2 |
| Opis izdelka - Odporen na padce | DA |
| Opis izdelka - Delovna temperatura | od 0°C do 50°C |
| Opis izdelka - Torba priložena | DA |
| Opis izdelka - Garancija | 8 let |
Ob naročilu dobite naslednje
- Defibrilator Heartsine Samaritan PAD 500P
- Elektrode in baterijo za odrasle
- Piktogramček navodil za uporabo – Quick reference instruction card
- Navodila za uporabo
- Priročna torbica za defibrilator
- CPR set:
o CPR maska s priključkom za kisik
o Škarje
o Rokavice lateks – par
o Britvico - AED tabla – 3D (ILCOR standard)
- Free 1 year AED Safeguard Plan (or upgrade to the AED Service Contract for just £69)
- Vpis v AED Service bazo podatkov
- Brezplačna dostava po Sloveniji

- Gumb za sprostitev el. šoka
- Indikator stanja defibrilatorja
- Postavitev elektrod
- Piktogram za elektrode odrasli / otroci
- LED diagram za CPR Feedback
- Gumb za vklop / Izklop
- LED piktogram ne dotikajte se pacienta
- Piktogrami izvedbe določenih akcij
- Zvočnik
- Zavihek elektrod (povlecite in odprite)
















Reviews
There are no reviews yet.