| Opis izdelka - Model | DefiSign Pocket Plus |
|---|---|
| Opis izdelka - Proizvajalec | Schiller Medical |
| Opis izdelka - Splošno o defibrilatorju | DefiSign Pocket Plus |
| Opis izdelka - Na trgu od leta | 2012 |
| Opis izdelka - O defibrilatorju | DefiSign Pocket Plus |
| Opis izdelka - Delovanje | POLAVTOMATSKO |
| Opis izdelka - Uporabniki | Laiki, Zdravstveni delavci |
| Opis izdelka - Jezik | SLO |
| Opis izdelka - Defibrilacija odraslih | DA |
| Opis izdelka - Defibrilacija otrok | DA |
| Opis izdelka - Dimenzije | 18 cm x 22 cm x 4 cm |
| Opis izdelka - Teža | 1,3 kg |
| Opis izdelka - Število gumbov | 2 |
| Opis izdelka - Odporen na padce | DA |
| Opis izdelka - Delovna temperatura | od -10 °C do +50 °C |
| Opis izdelka - Torba priložena | DA |
| Opis izdelka - Garancija | 2 leti |
| Defibrilacija - Navodila uporabniku/User guide | ZVOČNA |
Ob naročilu dobite naslednje
- Polavtomatski defibrilator Primedic HeartSave Y
- Univerzalne lektrode odrasli/otroci
- Baterija
- Uporabniški priročnik
- CPR zaščitni set Defibrilator.PRO
- AED označevalno 3D tablo
Polavtomatski defibrilator Primedic HeartSave Y je zanesljiv in enostaven za uporabo. Defibrilator ima gumb zapreklop na oživljanje otroka in večjezično podporo. Ima robustno ohišje, glasovna navodila in metronomom. Defibrilator uporablja napreden algoritem za analizo srčnega ritma in hitro prilagaja elektrošok za obnovitev normalnega srčnega ritma.
Uporabnika natančno vodi skozi postopek oživljanja z jasnimi glasovnimi in vizualnimi navodili.
















Reviews
There are no reviews yet.