| Opis izdelka - Model | PowerBeat X3 |
|---|---|
| Opis izdelka - Proizvajalec | ViVest Medical Technology Co., Ltd |
| Opis izdelka - Splošno o defibrilatorju | ViVest Medical Technology Co., Ltd |
| Opis izdelka - Na trgu od leta | 2025 |
| Opis izdelka - O defibrilatorju | ViVest Medical Technology Co., Ltd |
| Opis izdelka - Delovanje | POLAVTOMATSKO |
| Opis izdelka - Uporabniki | Laiki, Zdravstveni delavci |
| Opis izdelka - Jezik | ENG, IT, SLO |
| Opis izdelka - Defibrilacija odraslih | DA |
| Opis izdelka - Defibrilacija otrok | DA |
| Opis izdelka - Dimenzije | 23,2 cm × 20,9 cm × 5,9 cm |
| Opis izdelka - Teža | 1,5 kg (z baterijo in elektrodami) |
| Opis izdelka - Število gumbov | 4 |
| Opis izdelka - Odporen na padce | DA |
| Opis izdelka - Delovna temperatura | kratkotrajno do –20 °C / skladiščenje –40 °C do +70 °C, od -10 °C do +50 °C |
| Opis izdelka - Torba priložena | NE |
| Opis izdelka - Garancija | 5 LET |
| Defibrilacija - Navodila uporabniku/User guide | ZVOČNA, zaslonski prikaz |
Namen uporabe in kompatibilnost
Krasi ga velik, barvni 5″ LCD zaslon s prikazom EKG in animacijami
Defibrilator PowerBeat X3 je sodoben, lahek, kompakten, tehnološko dovršen, z velikim 5″ barvnim LED zaslonom. Odlikuje ga glasovna, tekstovna in grafična animirana pomoč pri oživljanju, s trojezičnim (SLO, EN, IT) menijem, metronomom, vodenim TPO in univerzalnimi elektrodami.
Defibrilator PowerBeat X3 je namenjen hitrim intervencijam v primeru srčnega zastoja, primeren tako za izkušene ”First responderje” kot tudi za uporabo laikov. Omogoča polavtomatsko delovanje: naprava analizira srčni ritem, nato navede in izvede šok. Kompatibilen je z univerzalnimi elektrodami za odrasle in otroke, brez potrebe po dodatnih kompleti za otroke. Inteligentno prepozna prisotnost srčnega spodbujevalnika ali notranjega defibrilatorja.
Defibrilator je zasnovan z najsodobnejšo tehnologijo saj je prišel na trg leta 2025




















Reviews
There are no reviews yet.