| Opis izdelka - Model | SMARTY SAVER PLUS |
|---|---|
| Opis izdelka - Proizvajalec | AMI ITALIA S.r.l., Italy, EU |
| Opis izdelka - Splošno o defibrilatorju | SMARTY Saver PLUS |
| Opis izdelka - Na trgu od leta | 2021 |
| Opis izdelka - O defibrilatorju | SMARTY SAVER PLUS with Q-CPR Advisor |
| Opis izdelka - Delovanje | POLAVTOMATSKO |
| Opis izdelka - Uporabniki | Laiki, Zdravstveni delavci |
| Opis izdelka - Jezik | IZBIRA JEZIKA PO NARIČILU, SLO |
| Opis izdelka - Defibrilacija odraslih | DA |
| Opis izdelka - Defibrilacija otrok | DA |
| Opis izdelka - Dimenzije | 20cm x 21.3cm x 7,1cm |
| Opis izdelka - Teža | 1,62 kg |
| Opis izdelka - Število gumbov | 4 |
| Opis izdelka - Odporen na padce | DA |
| Opis izdelka - Delovna temperatura | od 0°C do 45°C |
| Opis izdelka - Torba priložena | DA |
| Opis izdelka - Garancija | 5 LET |
| Defibrilacija - Navodila uporabniku/User guide | PIKTOGRAMI, ZVOČNA |
Ob naročilu dobite naslednje
- Glasovna navodila v slovenskem jeziku
- Baterija za enkratno uporabo
- Komplet univerzalnih samolepilnih elektrod PEDIATRIC / ADULT
- Takojšen preklop na aparatu iz ODRASLEGA na PEDIATRIČNO defibrilacijo
- Q-CPR Adviser – Sistem za ugotavljenje in opozarjanje za pravilno izvedbo srčne masaže – globina in frekvenca stisov (pritisnite MOČNEJE, pritisnkajte HITREJE, masirate pravilno, …)
- USB Data Port
- LED indikator o stanju pripravljenosti defibrilatorja
- Memory card – High Speed SDHC 16GB – up to100MB/s
- Slovenska pisna navodila, Quick Reference Card
- Priročna AED torbica
- Garancija na aparat 5 LET
- AED Tabla 3D, 20cm x 30cm – ILCOR
- CPR zaščitni set – Defibrilator.PRO (CPR maska, rokavice, škarje, britvica, krpa, sterilni PAD)

- Gumb za oživljanje OTROKA
- Gumb za oživljanje ODRASLEGA
- Piktogram postavitve elektrod
- Indikator Q-CPR Advisor
- Piktogram NE dotikajte se pacienta
- Gumb za sprostitev elektrošoka
- Piktogram za pričetek TPO
- Gumb za Vklop / Izklop
- Indikator stanja defibrilatorja OK
- Indikator stanja defibrilatorja NI OK
- LED indikator – povezava s Q-CPR modulom
- Konektor za elektrode
- Mikrofon SMARTY SAVER PLUS
- Zvočnik SMARTY SAVER PLUS


















Reviews
There are no reviews yet.