| Opis izdelka - Model | DefiSign LIFE |
|---|---|
| Opis izdelka - Proizvajalec | Schiller Medical |
| Opis izdelka - Splošno o defibrilatorju | DefiSign LIFE |
| Opis izdelka - Na trgu od leta | 2017 |
| Opis izdelka - O defibrilatorju | DefiSign LIFE |
| Opis izdelka - Delovanje | POLAVTOMATSKO |
| Opis izdelka - Uporabniki | Laiki, Zdravstveni delavci |
| Opis izdelka - Jezik | IZBIRA JEZIKA PO NARIČILU, SLO |
| Opis izdelka - Defibrilacija odraslih | DA |
| Opis izdelka - Defibrilacija otrok | DA |
| Opis izdelka - Dimenzije | 32cm x 26cm x 10cm |
| Opis izdelka - Teža | 3,5 kg |
| Opis izdelka - Število gumbov | 3 |
| Opis izdelka - Odporen na padce | DA |
| Opis izdelka - Delovna temperatura | od 0°C do 50°C |
| Opis izdelka - Torba priložena | NE |
| Opis izdelka - Garancija | 8 let |
| Defibrilacija - Navodila uporabniku/User guide | PIKTOGRAMI, ZVOČNA |
| Defibrilacija - Odpornost na vodo in prah | IP55 |
Ob naročilu dobite naslednje
- Defibrilator DefiSine LIFE, polavtomatski
- Baterijo
- Elektrode za odrasle
- CPR Set Defibrilator.PRO
- AED tabla – 3D ( ILCOR standard)
- Kratka navodila za uporabo
- Vpis v Register defibrilatorjev, bazo podatkov AED Service
- Brezplačna dostava po Sloveniji










Reviews
There are no reviews yet.